Hakkımızda

PORCELLA ; Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ nde 1200 m2 fabrika binasında yüksek teknolojiye sahip makinalar kullanılarak porselen cam ve seramik yüzeyler üzerine logo, resim ve her türlü kalıcı baskıyı yapmak ve bayisi/çözüm ortağı olduğu firmaların ürünlerini pazarlamak üzere 2011 yılında faaliyete başlamış olup, Şirket kurucularından Haydar HAYAT  Nisan 2014’ den itibaren tek başına Şirket sahibi olarak Yönetimi sürdürmektedir.
 
Şirketimiz, Güral Porselen, Kütahya Porselen ve Bonna Porselen firmalarının otel serisi ve promosyon ürünleri yetkili bayisi olup, cam grubunda Paşabahçe ve Art & Craft (Güral Cam) firmalarını, çatal-kaşık grubunda ise yine Güral, Hisar, Jumbo ve Nehir firmalarının ürünlerini de pazarlamaktadır.
 
Bir üretim ve pazarlama şirketi olan PORCELLA bayisi ve çözüm ortağı olduğu firmaların ürünlerinin satışını yapmakta, aynı zamanda isteğe bağlı olarak bu ürünler üzerine kalıcı baskı uygulamaktadır.Şirketimiz, 5.000 adet/gün kapasiteyle porselen ve cam baskısı yapabilme teknik alt yapı ve donanıma sahiptir.
 
Misyonumuz  
Ürünlerimizi yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimizin istek ve tercihlerine uygun olarak, kaliteli, ekonomik ve hızlı bir şekilde sunma politikası ile kendi kategorisinde söz sahibi başarılı bir firma olmayı hedeflemektedir.
 
Vizyonumuz
Çağımızın getirdiği tüm yenilik ve değişikliklere imza atarak,  kendi sektöründe Türkiye ve Dünya çapında en iyi hizmeti veren bir marka olmaktır.
 
porselen baskı